ТНМУ уклав угоду про співпрацю з Всеукраїнською асоціацією східної медицини

Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського  та громадська організація «Всеукраїнська асоціація східної медицини» уклали угоду про співпрацю. Обидві сторони домовились спільно діяти з метою об’єднання зусиль у вирішенні проблем і завдань наукової та освітньої діяльності відповідно до вимог навчально-методичної, науково-дослідної та виховної роботи зі студентами, обміну досвідом в сфері східної медицини, реабілітації та превентивної медицини, впровадженні інноваційних технологій, взаємин у культурологічній та соціальній сферах.

Угодою передбачено забезпечення сприятливих умов для підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації; проведення досліджень та розробку нових освітніх технологій у галузі східної медицини; налагодження спільної співпраці з китайськими медичними закладами вищої освіти, стажування викладачів, докторантів і аспірантів на базі Китайських медичних ЗВО; підготовку та видання спільних наукових публікацій, монографій, підручників, навчальних посібників; формування сучасного науково-методичного забезпечення навчального процесу; організацію та проведення спільних наукових заходів – конференцій, семінарів, круглих столів, тижнів науки тощо.

Свої підписи під угодою поставили ректор ТНМУ, член-кореспондент НАМН України, професор Михайло Корда та голова Всеукраїнської асоціації східної медицини Олександр Самсонов.

Інформацію подав проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ.

Світлина Яніни Чайківської.