Екскурсії в криївку ТНМУ

26 листопада 2021 року ГО “Інститут досліджень національної спадщини” організував екскурсію в НОК” Червона калина” Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського для підопічних навчально-реабілітаційного центру, з метою ознайомлення вихованців закладу з історичними місцями нашого краю.

Діти оглянули криївку, ознайомилися з експонатами, які знаходилися всередині та послухали лекцію на тему «Національно-визвольний рух», яку провів Кадобний Тарас Богданович. Викладач був одягнений в автентичний одяг повстанця, який відповідає періоду Другої світової війни.

Допомагали проводити екскурсію студенти ННІ медсестринства Дерда Ірина і Бойко Ірина.

Також було відвідано Микулинецьку обласну фізіотерапевтичну лікарню реабілітації. Дітей ознайомили з особливостями лікування та проживання.

Інформацію підготувала студентка ННІ медсестринства Дерда Ірина.