У бібліотеці ТНМУ відкрито виставку «Знаки неба. Живопис»

10 грудня 2021 року в бібліотеці ТНМУ імені І.Горбачевського відкрито виставку робіт самобутнього тернопільського митця Сергія Музики «Знаки неба. Живопис».

Сергій Музика народився 5 грудня 1963 року в Золочеві Львівської області. Навчався в Тернопільському педагогічному інституті. Провадив педагогічну та наукову діяльність. Зокрема був науковим співробітником Тернопільського обласного художнього музею, викладачем Тернопільського експериментального інституту педагогічної освіти, директором Тернопільського християнського колегіуму ім. Патріарха Йосифа Сліпого, виконавчим директором Культурно-мистецького благодійного фонду імені Патріарха Йосифа Сліпого (на громадських засадах). Від липня 2017 року очолює  Тернопільську художню школу ім. М. Бойчука.

Образотворчим мистецтвом почав займатися у вересні 2019 року. Створив серії «…5 копійок до питання Вселенського Україноцентризму…», «…СотвореннЯ…», «…Молитва…», «…Містерія неба…», «…Пори року…» тощо. Перша виконана у техніці колажу, для неї використав монети, які вийшли з обігу. Наступні — в авторській змішаній техніці, якій притаманні експерименти з текстурою, формою та золотим кольором.

На виставці представлено 10 живописних робіт художника, серед яких: «Неопалима Купина» (полотно, змішана техніка), Vita (полотно, змішана техніка), Триптих «Молитва».(полотно, змішана техніка) та ін.

Роботи виконані в стилі символістичної традиції, для якої характерні філософічність, містицизм і герметизм.

Виставка експонуватиметься від 10 грудня 2021 до 10 лютого 2022 року.

Запрошуємо усіх бажаючих переглянути виставку.

Директор бібліотеки ТНМУ Олена Проців.