Відбулося планове засідання ректорату ТНМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося 16 грудня 2021 року під головуванням ректора ТНМУ, професора Михайла Корди.

Про результати складання ЄДКІ та ліцензійних іспитів «Крок» на факультетах університету в 2021 році доповів доцент Роман Свистун.

Про роботу атестованих наукових лабораторій університету поінформувала начальник наукового відділу Оксана Шевчук.

Стан виконавчої дисципліни за IV квартал 2021 року проаналізувала завідувач канцелярії Тетяна Бунт.

Про забезпечення освітньо-наукової програми «Медсестринство» доповіла голова комісії, професор Марія Марущак.

Про забезпечення освітньо-професійної програми «Медсестринство» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти доповіла голова комісії, доцент Юлія Данилевич.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.