Теоретично-практичний курс для студентів та інтернів стоматологічного факультету ТНМУ

На базі Тернопільського національного медичного університету відбувся теоретично-практичний курс на тему «Імплантологія», лектором якого був відомий стоматолог-хірург Роман Гудима.

У цьому заході взяли участь взяли лікарі-інтерни та студенти 3, 4, 5 курсів.

Це дало змогу ознайомитися з основами імплантології та продовжити свій шлях в хірургічній стоматології. Під час курсу лектор розкрив такі теми, як:

– Ергономіка імплантологічного кабінету

– Хірургічна анатомія щелеп

– Класична двоетапна імплантація

– Імплантація по шаблону під пілотне свердло

Також під час практичної частини кожен учасник закріпив отримані знання, встановивши свій перший імплант за допомогою класичної техніки і за  шаблоном.

Учасники заходу висловлюють подяку адміністрації університету за можливість організації майстер-класу, Роману Гудимі та його команді за неоціненну працю. Також слова вдячності компанії «Osstem» за технічне забезпечення.

Інформацію надав Володимир Мачоган.