Науково-практична конференція «Інклюзивна освіта: ідея, стратегія, результат»

ІІ Всеукраїнська міждисциплінарна науково-практична конференція з міжнародною участю «Інклюзивна освіта: ідея, стратегія, результат» відбудеться 31 березня 2022 року в онлайн-форматі на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка.

Мета проведення конференції полягала у консолідації здобутків впровадження інклюзії у галузі освіти в Україні; популяризації передового інноваційного досвіду надання якісних освітніх послуг особам із порушенням здоров’я, особливими освітніми потребами; обміні досвідом психолого-педагогічного та соціального супроводу осіб, які потребують адаптації й модифікації освітнього простору; об’єднанні зусиль різних фахівців та суспільних інституцій зі створення інклюзивного освітнього середовища; визначенні перспектив розвитку інклюзивної освіти в Україні та актуальних напрямів науково-методичних досліджень окресленої теми.

Керівник інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти  Зоряна Удич . Запрошення_Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського