Волонтерський центр ТНМУ працює в режимі 24/7

Волонтерський центр Тернопільського національного медичного університету працює майже цілодобово для того, щоб забезпечити наших воїнів і цивільних осіб, які вимушені були переселитися чи перебувають сьогодні у місцях бойових дій, всім необхідним.

«У цей непростий для нас і нашої країни час, коли ми працюємо без вихідних, в режимі 24/7, висловлюю подяку рідному університету за допомогу ЗСУ. ТНМУ є не тільки одним з провідних науково-педагогічних флагманів вищих навчальних закладів України, а й взірцем ефективної командної роботи науковців, студентів і волонтерів у допомозі захисникам Батьківщини», – зазначив доцент кафедри загальної хірургії, керівник патентно-інформаційного відділу Андрій Павлишин.

Кожен наш внесок допомагає зберегти життя та наближає Україну до перемоги.

Прес-секретар Яніна Чайківська.

Світлини Андрія Павлишина.