Випускники ТНМУ з Польщі серцем і душею з Україною

Випускник Тернопільського національного медичного університету з Польщі Станіслав Комарницький (Stanislav Komarnytskyi), який сьогодні працює лікарем Університетської лікарні у Вроцлаві, організував і передав декілька разів медикаменти та засоби лікарського призначення до волонтерського центру ТНМУ. Останній вантаж вагою 175 кг до нашого вишу привіз Павел Гембальський (Pawel Gebalsky), який є представником пожежної служби у Любліні. До збору необхідних ліків долучилися представники української фундації та італійські лікарі-волонтери в місті Форлі.

Спільними зусиллями для потреб військових госпіталів і лікарень України передано антибіотики для внутрішньовенних інфузій чотирьох різних груп, засоби для наркозу, засоби, які використовуються у перед та післяопераційних періодах, та багато іншого. Все це є дуже необхідним для порятунки життів наших захисників і мирних жителів у місцях бойових дій.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська. Світлини Миколи Василечка.