Румунські організації організували черговий гуманітарний вантаж для волонтерського центру ТНМУ

26 березня 2022 року Asociatia Ruscovan, All for Ukraine – Peace Action Training and Research Institute of Romania, Beard Brothers Cluj (Румунія) передали для волонтерського центру Тернопільського національного медичного університету великий гуманітарний вантаж. Його вага становить 1660 кг.

Румунські організації попіклувалися про те, щоб закупити і передати найнеобхідніше, зокрема таблетовані лікарські засоби та розчини для довенного введення. Окрім того, у вантажі були засоби медичного призначення (катетери венозні, шприци, інфузійні голки, тощо).

До груп лікарських засобів увійшли:

• антибіотики;
  • нестероїдні протизапальні препарати;
  • анальгетики;
  • розчини для інфузій.

Висловлюємо щиру подяку за щиросердну підтримку та допомогу. Всі ці ліки та засоби медичного призначення з нетерпінням чекають лікарні та військові госпіталі.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.Світлини автора.