ТНМУ цінує постійну і дієву підтримку з боку закордонних колег

Сьогодні громадяни Польщі щодня підтверджують те, що вони є не тільки нашими близькими сусідами, а й надійними партнерами, які щоденно підтримують Україну і українців. Тернопільський національний медичний університет висловлює глибоку вдячність колишньому студенту, а нині лікарю Вроцлавської клінічної лікарні Станіславу Комарницькому, а також італійським лікарям-добровольцям з міста Форлі, інструктору-пожежнику Павлу Кузо, послу Сейму Петру Борису. Ці люди надали великий вантаж ліків для волонтерського центру ТНМУ.

Зокрема передано багато лікарських засобів, які використовуються для лікування хронічних захворювань у людей з цукровим діабетом другого типу, для зниження артеріального тиску, а також засоби, які впливають на функцію шлунково-кишкового тракту. У вантажі прибуло чимало перев’язувальних матеріалів і виробів медичного призначення.

Усі ці медикаменти та медичні вироби будуть відправлені до військових та цивільних госпіталів. Разом ми обов’язково переможемо!

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.