У ТНМУ науковці Харківського національного університету імені В.Каразіна презентували доповідь про молекулярний докінг

Війна в Україні змінила звичайний плин життя, в тому числі вона торкнулася і освітнього процесу – дистанційне навчання, переміщення з територій, де проводяться воєнні дії тощо. У цих складних умовах викладачі забезпечують освітній процес як у своєму виші, так і діляться своїм досвідом з викладачами та студентами іншого закладу вищої освіти. Так, викладачі та студенти фармацевтичного факультету Тернопільського національного університету імені І.Горбачевського з використанням програми Microsoft Teams з цікавістю прослухали наукову доповідь д.х.н., професора кафедри органічної хімії Харківського національного університету імені В.Каразіна, завідувача відділу фізико-органічної хімії НДІ хімії Олександра Васильовича Кириченка:

Олександр Кириченко в цікавій та доступній формі розкрив секрети комп’ютерних методів пошуку нових біологічно активних препаратів з використанням можливостей молекулярного докінгу,

а також розповів про популярні програмні пакети для молекулярного докінгу:

Також доповідач навів результати досліджень команди кафедри органічної хімії ХНУ щодо молекулярного докінгу противірусних препаратів, які знайшли застосування у боротьбі проти короновірусної хвороби COVID-19: