Вантаж ліків, засобів медичного призначення отримано з Італії

Волонтерський центр Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського 20 квітня 2022 року отримав від народного депутата України Івана Калаура великий вантаж ліків, засобів медичного призначення, засобів дитячої гігієни, речей, постелі. Народний обранець передав для потреб військових, медичних закладів і тимчасово переселених осіб гуманітарну допомогу від спільноти італійського міста Неаполь.

Усе вище перелічене вагою понад 700 кілограм зібрала Асоціація «Un Farmaco per Tutti» і спрямувала до нашої країни за допомогою Генерального Консульства України в місті Неаполь.

Адміністрація і колектив Тернопільського національного медичного університету висловлюють щиру подяку благодійникам з Неаполя та народному депутату України Івану Калауру. Всі лікарські засоби будуть спрямовані у лікарні та військові госпіталі, де є найбільша потреба, іншу частину допомоги отримають люди, які вимушені були покинути рідні домівки.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.