Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

26 квітня 2022 року під головуванням ректора університету, професора Корди Михайла Михайловича у конференц-залі ректорату відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ.

Першим питанням порядку денного засідання були конкурсні справи. Інформацію про претендентів щодо присвоєння вчених звань професора і доцента надав учений секретар, професор Герасимюк Ілля Євгенович.

За результатами таємного голосування вчене звання професора кафедри невідкладної та екстреної медичної допомоги було присвоєно Суслі Олександру Богдановичу.

Вчене звання доцента кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін було присвоєно Машталіру Андрію Івановичу.

З доповіддю «Готовність кафедр до проведення атестації випускників та перевідних іспитів. Затвердження матеріалів і методики проведення іспитів» виступив проректор з науково-педагогічної роботи, професор Шульгай Аркадій Гаврилович.

Звіт про роботу фармацевтичного факультету зробив декан фармацевтичного факультету, доцент Коробко Дмитро Борисович.

Поточні справи доповідали:

• проректор з науково-педагогічної роботи, професор Шульгай Аркадій Гаврилович
  • проректор з наукової роботи, професор Кліщ Іван Миколайович.