Проєкт студентів ТНМУ «Все буде Україна»

«Поділися власною поезією – зроби свій внесок у перемогу!», – саме з такими словами студентки першого курсу медичного факультету (група ММ-113) Марія Соломахіна та Софія Берегуляк організували поетично-патріотичний проєкт за підтримки Студентського парламенту ТНМУ.

Його мета – поділитися власною поезією на патріотичну тематику. Для того, щоб взяти участь потрібно було зробити благодійний внесок від 50 грн на збір для волонтерської акції «Об’єднаймося ж, брати мої!». Зібрані кошти перерахували на Київський гуманітарний штаб, що допомагає ЗСУ.

Усі бажаючі могли взяти участь. Студенти та абітурієнти підтримали ініціативу та поділилися своїми переживаннями, бойовим духом і згуртованістю за допомогою власної творчості, зробивши свій внесок у нашу перемогу!

Висловлюємо подяку учасникам:

Ангеліні Лотоцькій (абітурієнтка 2022);

Марії Усовій (СС-303 група);

Дарії-Василині Лозіцькій (ММ-113 група) ;

Тетяні Шевчук (ММ-120 група).