Гуманітарна допомога з Румунії і Німеччини надійшла до волонтерського центру ТНМУ

Волонтерський центр Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського 8 травня 2022 року отримав від представників Університетської лікарні в Галле (Німеччина) та Сучавського університету імені Стефана чель Маре (Румунія).

Начальник міжнародного відділу Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича Сергій Луканюк та викладач кафедри журналістики цього вишу Тарас Гринівський потурбувалися про те, щоб необхідні засоби гігієни, засоби медичного призначення і продукти харчування вчасно прибули до України. Саме вони підтримують зв’язок з лікувальними і вищими навчальними закладами Румунії та Німеччини.

Доставку до волонтерського центру ТНМУ організував доцент нашого університету Тарас Кадобний разом зі студентами-волонтерами.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.