Наукове товариство студентів ТНМУ переказало кошти у фонд «Повернись живим»

Свій внесок у наближення нашої перемоги зробили представники Наукового товариства студентів Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського. Вони переказали 9 травня 2022 року 20 тисяч гривень на рахунок Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим».

Цей фонд упродовж 8 років займається постачанням та ремонтом техніки, навчанням військових та офіцерів, допомагає змінювати Збройні сили України, розповідає про війну з перших вуст і стримує потік пропаганди та дезінформації. Його засновники та волонтери забезпечують українську армію найголовнішим – тактичною перевагою. Це звичайні українці, які з 2014 року змінили свої різні роботи на одну спільну – стати надійним тилом для захисників.

Наукове товариство студентів ТНМУ організувало 13-15 квітня 2022 року Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих вчених в онлайн-форматі. Кошти, які надійшли від оплати організаційних внесків, молоді люди ще тоді вирішили перерахували на потреби Збройних сил України.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.