Переможці шахового турніру серед студентів ТНМУ

5 травня 2022 року відбувся шаховий турнір серед студентів ТНМУ. Загалом взяли участь 23 шанувальники цього виду спорту. Зіграно 68 партій. Зроблено 3810 ходів. Студенти нашого університету проявили холодний розум, стійкість та цікаві тактичні прийоми. У напруженій боротьбі місця розподілились так: 1 місце – Muhammad Talha (факультет іноземних студентів_, 2 місце – Максим Дерлиця (медичний факультет), 3 місце – стоматолог-інтерн Михайло Якимчук.

Організація шахових турнірів в стінах нашого університету уже стала традицією. На жаль, у зв’язку з подіями в Україні турнір проводиться в онлайн-режимі. Але це стало чудовою альтернативою відволіктися, відточити свою майстерність, позмагатися розумом та просто провести час з друзями або знайти однодумців. Варто відзначити високу активність іноземних студентів у подібних турнірах, кожного року вони здобувають призові місця, і зараз не виняток.

Організаторами заходу стали Марія Якимчук, Вікторія Кісіль, Михайло Якимчук.

Дякуємо учасникам турніру,  а також адміністрації університету в сприянні культурного виховання.