Викладачі і студенти ТНМУ виготовляють засоби для зовнішнього застосування для військових

З метою забезпечити одну з нагальних потреб наших військових викладачі і студенти фармацевтичного факультету Тернопільського національного медичного університету спільно з Тернопільською обласною комунальною міжлікарняною аптекою №157 розпочали виготовлення паст і присипок для збереження здоров’я стопи.

Доцент кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків Галина Козир розповіла, що всі ці засоби виключно для зовнішнього застосування. Вона додала, що цьому процесу передували тривалі консультації, вивчення рецептур і ретельний нагляд практичних фармацевтів з тих аптек, де виготовляють ліки. Завдяки цій співпраці було розроблено дієву рецептуру паст і присипок.

До виготовлення вищезгаданих лікувальних засобів активно долучилися студенти 4-5 курсів фармацевтичного факультету.

Викладачі і студенти фармацевтичного факультету ТНМУ висловлюють подяку директорці аптеки №157 Марії Гарагуц за співпрацю.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини автора і Галини Козир.