У ТНМУ презентували книгу «Дух Афонської гори»

Ілля Євгенович Герасимюк – український вчений-морфолог, громадський діяч, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри анатомії людини Тернопільського національного медичного університету презентував книгу «Дух Афонської гори» 16 червня 2022 року. Захід відбувся спільно з ГО «Інститут досліджень національної спадщини» та ДНЗ “Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою”. Передмову до книги написав професор Леонід Кравчук, у якій поділився своїми враженнями від розповіді. Під час презентації Іллі Євгеновичу Герасимюку було вручене відомим тернопільським поетом Володимиром Андрійовичем Барною посвідчення ГО «Спілки слов’янських письменників України».

Також на захід були запрошені начальник Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою Вадим Ластовецький, генерал-хорунжий ГО «Десантно-козацького куреню» Володимир Мосейко, кафедра первинної медико-санітарної допомоги та загальної практики сімейної медицини, доцент Наталія Боцюк та студенти ТНМУ Андріана Бучко, Ілля Сороківський, Марта Струк, Іван Климаш, Анастасія Надкевич та Яна Чайка.

Інформацію подала студентка медичного факультету Марта Струк.