Студенти ТНМУ організували благодійний захід «Вечір п‘ятниці» для збору коштів на придбання дрон для ЗСУ

8 липня 2022 року відбувся захід «Вечір п‘ятниці» у студентському кафе Тернопільського національного медичного університету. Щоб взяти участь, студентам потрібно було зробити благодійний внесок від 70 гривень на дрон для Збройних сил України. Учасники заходу мали можливість переглянути фільм українського кінематографу «Номери», насолодитися живою музикою від тернопільського гурту «Стан свідомості», поспілкуватися та пограти у настільні ігри разом із друзями. Всього вдалося зібрати 1175 гривень.

Оркомітет висловлює подяку членам гурту Архитку Роману, Антону Слотюку та Ігорю Коляді.

Організатори заходу стали Софія Берегуляк (ММ-213 група) та Анастасія Колесникова (ММ-304 група).

Також молоді люди дякують студентам та абітурієнтам Тернополя, які не залишилися байдужими та провели свій час з користю, долучившись до благодійної діяльності: Ольга Стовпяк (ММ-205 група); Олександр Мігенько (ММ-204 група); Максим Ярош (ММ-204 група); Ангеліна Лотоцька (абітурієнтка 2022); Анастасія Цимбаліста (абітурієнтка 2022); Марія Соломахіна ( ММ-213 група); Вікторія Дяченко (ММ-303 група); Вікторія Драгунцова (ММ-311 група); Анастасія Каплун (ЗУНУ); Максим Яцків (ММ-304 група); Арсен Гоць (Український католицький університет); Вікторія Батіг (ММ-305 група); Антоній Гороховський (ММ-361 група); Галайчук Олександра (абітурієнтка 2022); Софія Берегуляк (ММ-213 група); Анастасія Колесникова (ММ-304 група).