Меню Закрити

Волонтери «Misericordia» продовжують свою благодійну місію

Волонтери університетського руху «Misericordia» неодноразово відвідували та допомагали КНП «Тернопільському обласному центру реабілітації та розвитку дитини» та продовжують це робити під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну, адже дітки потребують особливої підтримки у такий складний час.

17 липня 2022 року наші невтомні благодійники знову відвідали цей заклад з волонтерською допомогою за підтримки представників ГО «Десантно-козацького рою» Ольги Мосейко, керівника ансамблю «Збруч» та заступника директора Тернопільської обласної філармонії Василя Ірмійчука, доцента ТНМУ Тараса Кадобного, студентів медичного і стоматологічного факультетів Марти Струк, Івана Климаша, Яни Добрянської. Завдяки підтримці United support for Ukraine вони передали підгузки, дитячі медикаменти, вітаміни, засоби гігієни та інше.

Генеральний директор (головний лікар) КНП «Тернопільський обласний центр реабілітації та розвитку дитини» висловила щиру подяку: «Дякуємо Вам, за прояв щирості та милосердя, адже добрі вчинки залишають в душах людей прекрасний слід. Вони пом’якшують і втішають серце тих, хто бачить та відчуває це добро».

Інформацію подала студентка медичного факультету Марта Струк.