Допомога від народних обранців

До волонтерського центру Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського 21 липня 2022 року народний депутат України Іван Калаур привіз 120 метрів тканини на пошиття індивідуальних аптечок та військових тактичних нош, а також турнікети. Тканина буде передана у швейний цех, де буде виготовлено підсумки і ноші. Аптечки волонтери ТНМУ наповнять усім необхідним.

Адміністрація і колектив Тернопільського національного медичного університету висловлюють щиру подяку народному депутату України Івану Калауру.

P.S.: Усі турнікети, які надходять від благодійників до волонтерського центру ТНМУ, перевіряються щодо їх ефективності з використанням УЗД-апарату. Індивідуальні аптечки укомплектовуються турнікетами, які пройшли перевірку і відповідають усім вимогам щодо зупинки кровотечі.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.