Меню Закрити

ТНМУ був представлений у програмі «THEA Україна X»

З 20 по 22 липня 2022 року в онлайн форматі відбувся стартовий воркшоп (Kick-off Workshop) для адміністраторів вищої освіти в Україні, які пройшли попередній відбір у рамках програми «THEA Україна X».

Мультиплікаційні тренінги для адміністраторів вищої освіти в Україні (THEA Україна X) – це програма професійного розвитку та навчання для українських адміністраторів вищої освіти у напрямку інтернаціоналізації вищих навчальних закладів (ВНЗ) та управління наукою.

Програма кваліфікує дві когорти з 6 учасників (менеджерів вищої освіти, наприклад, керівників міжнародних офісів, керівників відділів якості та інших) з України для того, щоб стати тренерами з управління вищою освітою, які пропонуватимуть мультиплікаційні семінари в українських ВНЗ. Успішному проведенню мультиплікаційних тренувань допомагатимуть шість українських тренерів, які вже пройшли тренінги і працюватимуть у тандемі з обраними учасниками.

Викладачка Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, в.о. керівника центру вдосконалення педагогічної і фахової майстерності викладачів, доцентка Софія Гусак працюватиме у тандемі з Ларисою Калачевською, начальником відділу міжнародних зв’язків, професоркою кафедри публічного управління та адміністрування Сумського національного аграрного університету після чого мультиплікаційний тренінг буде проведено для викладачів ТНМУ.

Окрім розвитку навчальних компетенцій та загальних управлінських навичок, необхідних для управління вищою освітою, «THEA Україна X» має на меті налагодження плідного обміну між німецькими та українськими вченими та адміністраторами та створення стійких регіональних мереж в Україні.

Програма розроблена та реалізовуватиметься Центром забезпечення та підвищення якості «Wandelwerk FH Münster» у співпраці з Сумським державним університетом та іншими українськими та німецькими експертами. «THEA Ukraine X» є наступним проектом «THEA Ukraine (2019 – 2021)».

Центр вдосконалення педагогічної і фахової майстерності викладачів ТНМУ https://qa.tdmu.edu.ua/

THEA Ukraine X

https://en.fh-muenster.de/WWWeiterbildungen-int/internationale-weiterbildungen/thea-ukraine-startseite_2166744.php