Студентки ТНМУ організували онлайн-лекцію «Волонтерте»

«Волонтерство – корисна звичка кожного українця, ще один крок до перемоги!»,- саме з таким гаслом студентки нашого університету Софія Берегуляк та Марія Соломахіна організували онлайн-лекцію за підтримки Студентського парламенту ТНМУ та Української волонтерської служби.

Мета заходу полягала у заохоченні студентів волонтери ти за допомогою аналітичної розповіді про цей вид діяльності. Завдяки лектору – представнику Української волонтерської служби – Артуру Хорунжому, молодь дізналася про різні види волонтерства, плюси та мінуси та його важливість сьогодні.

«Багато студентів уже приєдналися до лав волонтерів, але, на жаль, після шести місяців повномасштабного вторгнення, багато хто залишив цю діяльність. Сьогодні більшість штабів знаходяться на межі закриття. Тому важливо мотивувати людей до цього виду діяльності», – кажуть організаторки.

Лекція відбулася на платформі MS Teams. Студентам сподобалася інформація, багато хто зацікавився цим напрямком діяльності та виявив бажання приєднатися до волонтерського руху України.

Кожен бажаючий також може долучитися до волонтерської спільноти вже сьогодні, перейшовши за покликом https://t.me/VolunteerTalksTernopil

Дякуємо всім, хто взяв участь! Серед учасників були Еріка Лотоцька, Андрій Хомин, Ярина Турчин, Надія Стратюк, Олександр Мігенько, Агнеса Василенко, Лілія Федишин, Владислав Чорнописький, Богдана Савчук, Василина Мушинська, Діана Шепетяк, Євдокія Мудра, Тетяна Тиліщак, Дмитро Хрипливий, Марина Нашильник, Дарія-Василина Лозіцька, Наталія Дусяк, Світлана Магера, Дарина Січевська, Юлія Шушко, Софія Задорожна, Мар‘ян Захарчук, Оксана Зарічна, Дарина Юзюк, Анна Чепіга, Вікторія Бондар, Соломія Врублевська, Анна Іванішина, Яна Дембовська, Антоній Гороховський, Анастасія Касперська, Євгеній Козлик, Ангеліна Лотоцька, Марта Агеєва, Вікторія Богуцька, Анастасія Горішна, Ярослав Каськів, Євгеній Губернюк, Артур Саковець.

Інформацію надала Софія Берегуляк.