Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

27 вересня 2022 року під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи, професора Шульгая Аркадія Гавриловича (заступник голови вченої ради) відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ.

Першим питанням порядку денного засідання були конкурсні справи. Інформацію про претендентів на присвоєння вчених звань надав учений секретар проф. Герасимюк Ілля Євгенович.

За результатами таємного голосування вчене звання доцента присвоєно:

• Руденко Марті Ігорівні – по кафедрі української мови;
  • Добровольській Лесі Іванівні – по кафедрі дитячих хвороб з дитячою хірургією;
  • Гетманюк Ірина Богданівна – по кафедрі гістології та ембріології;
  • Слободянюк Людмила Володимирівна – по кафедрі фармакогнозії з медичною ботанікою;

Звіт про роботу медичного факультету зробив декан медичного факультету, професор Лихацький Петро Григорович.

Про забезпечення актуальності і своєчасного розміщення інформації на веб-сайті університету доповідала голова комісії з перевірки, професор Федонюк Лариса Ярославівна.

Інформацію про прийом студентів на 1-й курс 2022-2023 н.р. надалавідповідальний секретар приймальної комісії, доцент Данилевич Юлія Олегівна

Поточні справи доповідали:

– проректор з наукової роботи, професор Кліщ Іван Миколайович.

• Декан медичного факультету, професор Лихацький Петро Григорович