ТНМУ продовжує піклуватися про онкохворих діток

Проект ТНМУ «Скринька хоробрості» студенти продовжували реалізовувати і з початком повномасштабної війни в Україні. Вони не тільки активно волонтерили в гуманітарних центрах, а й пам’ятали про тих, кому наша допомога і увага дуже потрібні, а саме онкохворим діткам. Їм потрібно додавати радості та відваги у боротьбі з важким захворюванням.

Нещодавно студенти Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, які є учасниками благодійного проекту «Скринька хоробрості», поповнили «скриньку» корисними подарунками.

Ілона Новаківська, Дарина Камінська і Назар Крулик (медичний факультет) придбали все необхідне і особисто передали це до гематологічного відділення. Тепер дітки матимуть можливість отримувати позитивні емоції щодня.

Дякуємо нашим волонтерам за чуйність і турботу.

Прес-секретар Яніна Чайківська. Світлини учасників проекту.