Гуманітарна допомога для харківського благодійного фонду

Збулася моя мрія – я стала студенткою Тернопільського національний медичний університет! З перших днів навчання долучилася до загальноуніверситетського волонтерського руху «Misericordia». Я з Харківської області і це дуже символічно, що перша акція, в якій взяла участь, – чергова підтримка благодійного фонду «Допомога- це я» (адресна допомога у Харкові та Харківській області).

Волонтери ТНМУ передавали ортопедичні матраци, функціональні ліжка, ходунці для літніх людей, оглядове крісло, препаратовий стіл, медичну тумбу, стільці, інвалідні коляски, стільці-туалети та засоби медичного призначення.

Я захоплена тим, що можу допомагати людям, навіть не докладаючи багато зусиль.

Дуже дякую волонтерам з Харкова і лідерам волонтерського руху нашого університету за те що вони роблять такі добрі справи і заохочують студентів допомагати їм. Валерія Непочатова – студентка стоматологічного факультету.