Меню Закрити

У читальній залі бібліотеки ТНМУ відбулася творча зустріч з поетом Володимиром Присяжним

29 вересня 2022 в читальній залі бібліотеки ТНМУ відбулася творча зустріч з українським поетом  Володимиром Присяжним «Рідна земле, навік повінчався з тобою…» . Зустріч організована в рамках Декади відкритих дверей, присвяченої Всеукраїнському дню бібліотек. Разом з паном Володимиром гостями книгозбірні стали співак і композитор Ігор Вовчак та доктор мистецтвознавства, професор кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва ТНПУ Олег Смоляк.

Провідний бібліотекар читального залу Світлана Шпунар представила присутнім гостя та коротко розповіла про його життєвих та творчий шлях.

А далі звучали вірші та пісні.

Рідна земле, на вік повінчався з тобою,

Вріс глибоко корінням прадавнього роду.

До невигойних ран пригорнуся щокою

І сповию любов’ю натомлену вроду….

Пан Володимир ділився з учасниками зустрічі особистими спостереженнями, спогадами, переживаннями. Він читав вірші, що оспівують нашу Батьківщину, її чарівну природу, батьківську любов, кохання…

Пісні на слова Володимира Присяжного виконав лауреат літературно-мистецької премії імені Д.Луценка «Осіннє золото», соліст оркестру «Доля» Ігор Вовчак. У його виконанні прозвучали пісні «Весняні морози», «Листопад», «Майнула осінь» та ін. Зворушила і не залишила нікого байдужими пісня «Небесна сотня», слова якої народились у пам’ятну ніч Майдану, коли розстріляли незабутнього Сергія Нігояна. Присутні слухали стоячи…

Директорка бібліотеки  Олена Проців тепло подякувала гостям, побажала нових творчих здобутків і висловила надію на нові творчі зустрічі.