Студенти ТНМУ збирають кошти для наповнення «Скринька хоробрості»

Упродовж шести років в Тернопільському національному медичному університеті діє проект «Скринька хоробрості», котрий покликаний додати сили тим діткам, які борються з онкологічними захворюваннями. Навіть під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну волонтери ТНМУ не припиняли допомагати підопічним Тернопільського онкогематологічного відділення.

Студент медичного факультету Назарій Крулик (ММ-373) 2 жовтня 2022 року розпочав акцію з розіграшу книги «Бог завжди подорожує інкогніто». Упродовж трьох дні йому вдалося зібрати 2100 гривень на потреби проекту. Загалом взяв участь 51 учасник.

«Щиро хочу подякувати всім, хто проявив свою небайдужість та долучився до благодійної лотереї. Ви наповнили «Скриньку хоробрості» не лише іграшками, а вірою, теплотою та любов’ю»,- зазначив Назарій Крулик.

Автором книги «Бог завжди подорожує інкогніто» Лоран Тунель. Її сюжет полягає в тому, що під проводом таємничого наставника Алан Грімор шукає шлях до внутрішньої свободи. Книга належить до мотиваційної літератури.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська. Світлини Назарія Крулика.