Презентація книги «Філософія збереження здоров‘я волинської знахарки. Хімія чудодійного кременецького бальзаму» в ТНМУ

21 жовтня 2022 в адміністративному корпусі Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського науково-краєзнавча студія «Терполяни» презентувала книгу «Філософія збереження здоров‘я волинської знахарки. Хімія чудодійного кременецького бальзаму», авторами якої є доцент Тарас Кадобний, доцент Леонід Кравчук та студентка п’ятого курсу Андріана Бучко.

У книзі описані нетрадиційні методи лікування, які практикуються в Китаї, Індії та В’єтнамі, зокрема такий метод як «хіджама».

З вітальним словом виступив керівник студії Леонід Кравчук. Широку студентську аудиторію стоматологів, фармацевтів та медиків привітав академічний хор «Бревіс» Тернопільської обласної філармонії. Серед виступаючих були лікар-невролог Надкевич А.Л. і гості з Кременеччини.

Анастасія Надкевич (студентка 4 курсу медичного факультету).

Світлини прес-секретаря Яніни Чайківської.