Cтуденти-волонтери ТНМУ передали гуманітарну допомогу Микулинецькій обласній фізіотерапевтичній лікарні реабілітації

10 листопада 2022 року студенти загальноуніверситетського волонтерського руху ТНМУ «Misericordia» за підтримки благодійного фонду «Тернопіль» доправили гуманітарну допомогу з міста Ланьцут (Польща) Микулинецькій обласній фізіотерапевтичній лікарні реабілітації.

Волонтери Анастасія Ангеляшко, Станіслав Бедрій та Марта Струк передали фіксатори для кінцівок, кріплення для ЛФК, шприци, голки, ватні тампони, системи, компреси для перев’язки, серветки для перев’язки, ЕКГ-електроди, джгути для забору крові, COVID-тести, рукавиці стерильні/не стерильні для потреб військових, що перебувають на реабілітації.

Також студенти-волонтери мали змогу поспілкуватись з генеральним директором (головним лікарем) Зіновієм Ясеником та побувати на екскурсії кабінетами, де проводять різного роду процедури.

Інформацію подала учасниця проекту TNMU Media Hub Марта Струк.

Світлини авторки.