Волонтерський центр ТНМУ отримав чергову гуманітарну допомогу від Української спілки Нижньої Саксонії

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну волонтерський центр Тернопільського національного медичного університету отримує активну підтримку та допомогу і словом, і ділом від Української спілки Нижньої Саксонії, яка була заснована у Ганновері у 2015 році.

Серед останніх надходжень – 50 ізраїльських бандажів, які будуть направлені на передову у складі індивідуальних аптечок, що формуються волонтерами нашого університету та повністю відповідають стандартам НАТО.

З березня 2022 року волонтерський центр ТНМУ отримав уже декілька гуманітарних вантажів лікарських засобів, засобів медичного призначення, тактичних рюкзаків. Всі вони доставлені у військові шпиталі для надання невідкладної, первинної та спеціалізованої медична допомоги військовим та цивільним в Україні.

Основними завданнями Української спілки Нижньої Саксонії:

• Підтримка та розвиток української мови у дітей вихідців із України

• Представлення української культури та традицій на публічних заходах

• Співпраця з іншими організаціями, спілками та об’єднаннями

• Організація гуманітарної допомоги в Україну

• Інформаційна підтримка переселенців з України

• Консультації з питань інтеграції в німецьке суспільство

Щиро дякуємо нашим благодійникам та тримаємо стрій!

Інформацію надала Оксана Шевчук.

Світлини Миколи Василечка.