Меню Закрити

Студенти ТНМУ організували просвітницькі акції про шкідливість тютюнопаління

Міжнародний день відмови від паління (No Smoking Day) засновано в 1977 році з ініціативи Американського онкологічного товариства і щороку відзначається у третій четвер листопада. Головна мета – сприяти зниженню поширення тютюнової залежності, залучення до боротьби проти куріння усі верстви населення і лікарів різних спеціальностей, профілактика тютюнопаління та інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров’я. 

Студенти ТНМУ також приєдналися до інформаційно-просвітницьких акцій з нагоди цього дня, щоб вкотре пригадати своїм колегам про згубну дію паління на організм людини.

З ініціативи студентів шостого курсу (604 група)  Бучинської М.М. і Попівчак Н.Т. було створено та розміщено у навчальних корпусах плакати з описом шкідливості впливу тютюнопаління на організм людини та рекомендації щодо того, як позбутися цієї звички і як зміниться стан організму впродовж певного часу після цього.

Також студенти організували низку просвітницьких бесід щодо шкідливого впливу паління, під час яких приділяли увагу методам відмови від цигарок та розумінню того, що електронні сигарети не є доброю альтернативою. Учасниками бесід були студенти 3-6 курсів ТНМУ, які висловили свої думки.

Організатори і учасники цих заходів дійшли висновку, що на сучасному етапі боротьби з тютюнопалінням потрібно сформувати в молоді активну життєву позицію, вміння прогнозувати своі дії і їх наслідки згубних звичок, у будь-який момент виходити з ситуації з найменшими втратами для свого і суспільного здоров’я.