Студентка ТНМУ представила свої наукові напрацювання на медичній конференції у Любліні

Студентка п’ятого курсу медичного факультету Анна-Марія Коваль представила наукове дослідження «Psychiatriс outcomes in patients with neurotic mental disorders in post-COVID-19 period» на науковому конгресі «Lublin International Medical Congress», який відбувся 17-19 листопада 2022 проводився наживо на базі Люблінського медичного університету. Офіційною мовою конгресу була англійська.

Загалом у цьому форумі взяли участь 204 учасники з 24 країн. В рамках конгресу працювала низка наукових секцій. Студенти і лікарі-інтерни представляли свої наукові напрацювання, а також брали участь у  практичних воркшопах.

Анна-Марія Коваль доповідала у секції «Psyсhiatry: Original Research»і отримала 3 місце. Науковий керівник – професор, завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Олена Венгер. Співавтором дослідження є студент Микола Швед.

Вона також взяла участь у воркшопах з лапароскопії, реконструктивної та пластичної хірургії в гінекології, ультразвукової діагностики.

Інформацію подала Анна-Марія Коваль.