Безкоштовний доступ до анімованих ресурсів LabSims для студентів, аспірантів і викладачів ТНМУ

З метою підтримки освітян України в умовах війни студенти, аспіранти та викладачі ТНМУ отримали безкоштовний доступ до анімованих ресурсів LabSims.

Ця система дає можливість переосмислити свій досвід лабораторного навчання за допомогою онлайн-інтерактивних лабораторних симуляцій для студентів.

Ресурси будуть корисними для аспірантів, студентів та викладачів кафедр фармацевтичного факультету, медичної біохімії, функціональної та лабораторної діагностики, кафедри мікробіології та усіх зацікавлених.

Покращуйте свої практичні навички і вдосконалюйте навчання за допомогою кращих можливостей для практики, розширеної підтримки та персоналізованого зворотного зв’язку із використанням анімованих навчальних ресурсів.

У прикріпленому файлі є детальна інструкція з реєстрації .