Засоби психологічної підтримки для воїнів ЗСУ

Кафедра психіатрії, наркології та медичної психології ТНМУ висловлює подяку своїй колезі Юлії Брокфорд, яка працює клінічним директором в компанії «Харчування для успіху» в США і є спеціалістом з інтегративного підходу в психотерапії. 26 липня вона перебувала з візитом у нашому університеті та на кафедрі психіатрії, цікавилася методами діагностики, психотерапії та особливостями медикаментозного лікування українських військових.

А нещодавно Юлія подарувала нашим воїнам спеціалізовані іграшки-антистрес. Вони розроблені таким чином, щоб допомагати у кризових ситуаціях, краще зосереджуватись на процесі і стануть в нагоді під час реабілітації військових. Іграшки будуть передані їм на святковому концерті з нагоди дня Збройних сил України 6 грудня 2022 року. Цей день є особливо важливим саме сьогодні, підтримка наших воїнів є запорукою перемоги, яка наближається з кожним днем.