Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

6 грудня 2022 року під головуванням ректора Тернопільського національного медичного університету, професора Корди Михайла Михайловича відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ.

Перед початком засідання в урочистій обстановці ректор університету вручив атестати:

• Професора – Мисулі Юрію Ігоровичу;
  • Доцента:
  • Пастрик Тетяні Володимирівні;
  • Коцюбі Роману Богдановичу.

Першим питанням порядку денного було присвоєння звання почесного професора Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського доктору медичних наук, професору габілітованому Вальдемару Вєжбі (Республіка Польша).

Наступним питанням порядку денного засідання були конкурсні справи. Інформацію про претендентів на обрання на посади завідувачів кафедр та присвоєння вчених звань професорів та доцентів надав учений секретар, проф. Герасимюк Ілля Євгенович.

За результатами таємного голосування обрано:

• Марущак Марію Іванівну – на посаду завідувача кафедри функціональної і лабораторної діагностики;
  • Федчишин Надію Орестівну – на посаду завідувача кафедри іноземних мов.

За результатами таємного голосування вчене звання професора присвоєно:

• Франчуку Валентину Васильовичу – по кафедрі патологічної анатомії з секційним курсом і судовою медициною;
  • Кульчицькому Віталію Йосиповичу – по кафедрі педагогіки вищої школи і суспільних дисциплін

За результатами таємного голосування вчене звання доцента присвоєно:

• Волч Ірині Романівні – по кафедрі мікробіології, вірусології та імунології;
  • Мельник Наталії Анатоліївні – по кафедрі загальної гігієни та екології;
  • Крицькому Тарасу Ігоровичу – по кафедрі внутрішньої медицини № 1;
  • Алексевич Катерині Олегівні – по кафедрі отоларинголоії, офтальмології та нейрохірургії;
  • Герасимюку Максиму Іллічу – по кафедрі отоларинголоії, офтальмології та нейрохірургії;
  • Новаковій Любові Володимирівна – по кафедрі фізичної терапії, ерготерапії і фізичного виховання;
  • Стечишин Ірині Павлівні – по кафедрі управління та економіки фармації з технологією ліків;
  • Бандас Ірині Андріївні – по кафедрі медичної біохімії;
  • Мартинюк Вікторії Миколаївні – по кафедрі акушерства та гінекології № 1.

З питання «Обговорення і затвердження звітів виконання держбюджетних тем, інформація про підготовку нововведень, методичних рекомендацій, інформаційних листів» доповідали наукові керівники держбюджетних тем:

• проф. Боярчук О.Р.
  • проф. Шкільна М.І.
  • проф. Павлишин Г.А.
  • проф. Логойда Л.С.
  • доц. ДовгалюкА.І.
  • доц. Ковальчук А.О.
  • доц. Кінаш М.І.
  • проф. Кліщ І.М.

Звіт про науково-дослідну робота студентів і шляхи її поліпшення зробила голова НТС Подільська Тетяна.

Про поточні справи доповідали:

– проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шулгай Аркадій Гаврилович

– проректор з наукової роботи, проф. Кліщ Іван Миколайович.