Миколаївські подарунки для вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей

Напередодні Святого Миколая за Григоріанським календарем студенти загально університетського волонтерського руху «Misericordia» завітали з подарунками до підопічних центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що на вулиці Стрімкій. Майбутні медики запросили Святого Миколая з міста Хожув (Республіка Польща). Його помічниками стали волонтери з Польщі і студенти ТНМУ.

Перед отриманням бажаного подарунка кожна дитина розказувала вірш, співала пісню або виконувала танець.

Вихованцям центру від імені Святого Миколая волонтери передали зимовий одяг та взуття, постільну білизну, м’які іграшки, солодощі, канцелярське приладдя та світловідбивальні стрічки.

Після вручення подарунків студент стоматологічного факультету Віталій Влох презентував лекцію на тему «Гігієна ротової порожнини», навчав дітей правильного догляду за зубами та ротовою порожниною .

Після лекції Віталій передав кожному вихованцю центру набір для догляду за зубами.

Висловлюємо подяку за організацію заходу викладачам кафедри терапевтичної стоматології, доцентам Погорецькій Х.В. і Пацкань Л.О.

Інформацію подала Уляна Андрушко.