Студентки ТНМУ серед переможців обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

3 грудня 2022 року відбувся обласний етап ХІІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Цього року конкурс організували в непростих умовах, проте молодь всупереч обставинам активно брала участь у ньому, щоб вшанувати Тараса Шевченка, продемонструвати велич пророчих слів поета й актуальність його творчої спадщини.

Переможцями обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стали студенти Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського. Диплом І ступеня отримала Анастасія Слободян – студентка 121-ї групи медичного факультету, а диплом ІІІ ступеня отримала Соломія Струганець – студентка 103-ї групи медичного факультету. Студентів до конкурсу готувала доцентка кафедри української мови Ірина Заліпська. Вітаємо переможців! Бажаємо перемоги у всеукраїнському етапі!
Інформацію надала доцент Ірина Заліпська.