Волонтери ТНМУ передали гуманітарну допомогу для ЗСУ

Напередодні Дня волонтера студенти загальноуніверситетського волонтерського руху  «Misericordia» за підтримки парафії святого Станіслава в Бабєнцях (sw. Stanislawa w Babiency), парафії святого Якуба в Любшу (sw.Jakuba w Lubszy), міський голова міста Вознікі (Burmistrz Woźnik Gmina Woźniki) передали гуманітарну допомогу громадській організації «Десантно-козацький рій».

Волонтерами було передано три генератори і тепловізор для військовослужбовців  ЗСУ, продукти харчування (консерви, олія, сніданки швидкого приготування, макарони, батончики тощо), теплий одяг, ковдри, подушки, спальні мішки, ліки та засоби медичного призначення.

Керівник громадської організації «Десантно-козацький рій» Генерал-Хорунжий Володимир Мосейко подякував благодійникам за їх системну допомогу та запевнив, що невдовзі це все буде доставлено на передову лінію фронту.

Інформацію подала Надія Лучишин.