Меню Закрити

ТНМУ отримав два генератори від «Cedars – Sinai Medical Center» і «RECOOP HST Association»

Нещодавно Тернопільський національний медичний університет придбав два бензинових генератора для науково-дослідних лабораторій завдяки гуманітарній допомозі Медичного центру «Cedars – Sinai» (Cedars – Sinai Medical Center, Los Angeles, CA, USA) та Асоціації регіональної співпраці з питань здоров’я, науки та технології (The Association for Regional Cooperation in the fields of Health, Science and Technology – RECOOP HST Association) на чолі з доктором Шандором Варі (Dr. Sandor G. Vari, MD).

Бензинові генератори забезпечать зберігання матеріалів, зібраних в рамках проектів RECOOP, а також реагентів для наукових досліджень, які знаходяться в морозильних камерах лабораторії.

Щиро дякуємо за постійну підтримку і допомогу Тернопільському медуніверситету та наукової спільноти нашого закладу вищої освіти  у цей нелегкий час. Ви допомагаєте нам вистояти на науково-освітніх фронтах і наближати нашу перемогу більш ефективно.

Нагадаємо, що ТНМУ став членом асоціації RECOOP HST у 2019 році. Дослідники ТНМУ отримали кілька грантів RECOOP, а саме:

RECOOP Grant # 021 Sex difference in chronic stress during COVID-19 lockdown of students

RECOOP Grant # 022 Chronic stress study of SARS-CoV-2 infected seropositive patients and healthcare workers

RECOOP Grant # 023 Impacts of COVID-19 infection on patients with high blood pressure using angiotensin-converting enzyme inhibitors (ACEI), angiotensin-receptor blockers (ARBs)

RECOOP Grant # 024 Vascular Dysfunction, thrombosis in post-infected COVID-19 patients

RECOOP Grant # 025 Investigation of the cross-reactive immunity between HCoVs and the SARS-CoV-2 viruses

RECOOP Grant # 028 COVID-19 disease and comorbidities during pregnancy

RECOOP Grant # 030 COVID-19 Severity and Gene Polymorphism in Children and Adults

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.