ТНМУ підписав меморандум щодо розвитку ефективної моделі клінічного навчання фізичних терапевтів-магістрів

13 грудня 2022 року підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію між Моментум «Колеса для людства» та Тернопільським національним медичним університетом імені І.Горбачевського з метою розвитку ефективної моделі клінічного навчання фізичних терапевтів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Моментум «Колеса для людства» спільно з Українською асоціацією фізичної терапії (УАФТ), Національною асамблеєю осіб з інвалідністю України (НАІУ), Групою активної реабілітації (ГАР), Українським науково-дослідним інститутом протезування, протезобудування та відновлення працездатності (Харків) та недержавною організацією «Human Study» еалізує проєкт «Покращення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я» (SRSHS) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою зміцнення систем надання реабілітаційних послуг та підвищення кваліфікації робочої сили.

У рамках реалізації меморандуму передбачається покращення освіти та клінічного навчання студентів-магістрантів з фізичної терапії шляхом вдосконалення освітньої програми і навчального плану, поглиблення знань викладачів, координаторів клінічного навчання і клінічних супервізорів, та створення або підсилення кабінету доклінічної практики. Наш унівеситет є одним з пʼяти університетів України з якими підписано такий меморандум.

Інформацію подав професор Ігор Мисула.

Світлини Миколи Василечка.