Викладачі та студенти ТНМУ отримали доступ до Capsule Clinical-case based learning resources

CAPSULE – це навчальний ресурс на основі спеціальних тестових завдань, призначений для студентів-медиків для застосуванні медичних знань у клінічних умовах. Ресурс містить понад 680 клінічних випадків з понад 3500 запитаннями з 39 дисциплін. Клінічні випадки охоплюють усі клінічні спеціальності, які вивчають на 4 та 5 курсах, включаючи медицину, хірургію, педіатрію, психіатрію, терапію, акушерство та гінекологію, загальну практику та професійні дослідження. Запитання щодо клінічних випадків базуються на MCQ, а випадки містять понад 450 зображень, включаючи рентгенологічні, ЕКГ та клінічні фотографії.

Цей ресурс є результатом співпраці між медичною школою Брайтона та Сассекса (BSMS) і Ocasta, компанією, що займається навчальними технологіями. Вміст був розроблений клініцистами медичної школи Брайтона та Сассекса. CAPSULE регулярно переглядається та оновлюється редакційною колегією, має мобільні додатки для телефонів Apple і Android, а також планшетів.

Викладачі та студенти отримали необхідну інформацію на емейли, щоб отримати доступ – скористайтеся цією інформацією.

We are happy to announce that now you have access to Capsule Clinical-case based learning resources

CAPSULE is a quiz-based learning resource designed to support undergraduate medical students in the application of medical knowledge in a clinical setting. The resource contains over 680 clinical cases which are mapped to the GMC’s Outcomes for graduates and linked to more than 3500 questions across 39 disciplines. The clinical cases cover all the clinical specialities encountered in years 4 and 5, including medicine, surgery, paediatrics, psychiatry, therapeutics, obstetrics and gynaecology, general practice and professional studies. Clinical case questions are MCQ based and cases are image rich with over 450 images including radiology, ECG and clinical photos.

This resource is the result of a collaboration between Brighton and Sussex Medical School (BSMS) and Ocasta, a learning technology company. The content has been written by senior clinicians within Brighton and Sussex Medical School. CAPSULE is review