ТНМУ отримав генератори від Freie Ukraine Braunschweig e.V. (Німеччина)

Тернопільський національний медичний університет 24 грудня 2022 року отримав три генератори від Freie Ukraine Braunschweig e.V. (Німеччина). Ця німецька організація є постійним донором гуманітарної допомоги для волонтерського центру ТНМУ від перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Представники Freie Ukraine Braunschweig e.V. неодноразово передавали до Тернопільського медуніверситету важливі лікарські засоби та вироби медичного призначення, які були вкрай необхідні нашим захисникам і військовим госпіталям.

Спілка Freiе Ukraine Braunschweig e.V. – це об’єднання німців та українців у Брауншвейгському регіоні.

Основні цілі об’єднання:

– надавати гуманітарну допомогу;

– сприяти підвищенню обізнаності про політичні та соціальні події в Україні;

– заохочувати спільні зустрічі, особливо серед молоді з обох країн;

– сприяти культурному обміну з українськими митцями та письменниками.

Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу у цей нелегкий для кожного українця час. Завдяки отриманим генераторам ТНМУ зможе на належному рівні забезпечувати навчальний і науковий процес під час аварійного чи планового вимкнення електроенергії.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини Миколи Василечка.