Патріотичний вишкіл на базі НОК «Червона калина»

Студенти-волонтери загально університетського руху ТНМУ «Misericordia» за підтримки ГО «Десантно-козацький рій» організували «Студентський вишкіл» в НОК «Червона Калина».

Кожен присутній мав можливість поєднати приємне проведення часу на свіжому повітрі з теоретичними та практичними навичками, майстер-класами від козацької фабрики ковальства ВІГО і переглядом виставки зброї. Також всі бажаючих частували смачною козацькою кухнею.

Студенти-волонтери поділилися своїм досвідом допомоги воїнам ЗСУ, провели майстер-клас з першої медичної допомоги в умовах бойових дій та ознайомили всіх присутніх зі складовими тактичної аптечки за стандартом НАТО.

Наприкінці заходу всі відвідали справжню криївку, що розташована на території та могли зробити тематичне фото.

Інформацію подала Марта Струк.