Студенти ТНМУ передали речі і продукти на звільнені території

Студенти загально університетського волонтерського руху «Misericordia», які є членами ГО «Десантно-козацький рій», спільними зусиллями допомогли Макарівській християнській церкві. Храм розташований в селищі міського типу Макарів Київської області. Ця місцевість було окупована на початку повномасштабної війни. Макарівська християнська церква координує роботу двох чоловічих і одного жіночого реабілітаційних центрів. Під час окупації церква та центри були частково пошкоджені та потребують відновлення і допомоги.

Волонтери передали представникам церкви Олександру та Христині Пономаренкам зимовий одяг, теплі речі, продукти харчування, ліки, засоби гігієни та засоби медичного призначення.

Принагідно зазначимо, що після звільнення Макарова та з поверненням жителів містечка додому церква намагається допомагати усім потребуючим продуктовими наборами. Олександр Пономаренко подякував волонтерам за допомогу.

Інформацію надала Уляна Андрушко.