Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

31 січня 2023 року під головуванням ректора університету, професора Корди Михайла Михайловича відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ.

Перед початком засідання в урочистій обстановці ректор університету вручив атестати доцентів:

Гетманюк Ірині Богданівні – по кафедрі гістології та ембріології;

Добровольській Лесі Іванівні – по кафедрі дитячих хвороб з дитячою хірургією;

Іванків Яні Ігорівні – по кафедрі фармакології з клінічною фармакологією;

Слободянюк Людмилі Володимирівні – по кафедрі фармакогнозії з медичною ботанікою;

Руденко Марті Ігорівні – по кафедрі української мови.

Було також вручено нагороди переможцям конкурсу «Студент 2022 року ТНМУ»:

•  у номінації «За відмінні успіхи у навчанні» за даними медичного, стоматологічного, фармацевтичного ф-тів та ННІ медсестринства – Тетяні Опер (студентці 5 курсу медичного факультету);
  • у номінації «За вагомі досягнення в науковій роботі» (премія імені І.Я. Горбачевського) – Ярославу Білику (2 курс медичного факультету);
  • у номінації «За активну громадянську позицію» – Аліні Голенко (студентці 5 курсу фармацевтичного факультету);
  • у номінації «За вагомі досягнення в розвитку культури» – Богдані Білій (студентці 5 курсу стоматологічного факультету);
  • у номінації «За вагомі досягнення у спорті» – Дарії Таран (студентці 2 курсу медичного факультету);
  • у номінації «За активну волонтерську діяльність» – Ользі Оплеті (студентці 4 курсу медичного факультету).

Про конкурсні справи доповідав учений секретар, проф. Герасимюк Ілля Євгенович.

За результатами таємного голосування:

• на посаду завідувача кафедри анестезіології та інтенсивної терапії було обрано проф. Гнатіва Володимира Володимировича.

Вчене звання доцента було присвоєне:

• Глушку Віталію Степановичу – по кафедрі інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами;
  • Дзюбановському Олегу Ігоровичу – по кафедрі хірургії № 1 з урологією і малоінвазивною хірургією імені Л.Я. Ковальчука.

Звіт про лікувально-профілактичну роботу університету зробив проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної та лікувальної роботи, проф. Запорожан Степан Йосипович.

Про роботу спецради університету доповідав проф. Кліщ Іван Миколайович.

Інформацію про виконання індивідуальних планів аспірантами університету надала завідувач аспірантури, доц. Потіха Наталія Ярославівна.

Про публікаційну активність науково-педагогічних працівників у журналах, що цитуються науково-метричними базами Scopus та Web of Science доповіла проф. Шевчук Оксана Олегівна.

Про поточні справи доповідав проректор з наукової роботи, проф. Кліщ Іван Миколайович.

Інформацію підготував вчений секретар Ілля Герасимюк.

Світлини Миколи Василечка.