Студенти ТНМУ потурбувалися про військових

Уже вкотре з міста-партнера Хожув завітали близькі друзі. Разом зі студентами волонтерами загально-університетського волонтерського руху «Misericordia» було розвантажено, перескладено, упаковано велику кількість допомоги. З потрібними речами і гуманітарною місією було відвідано навчально-реабілітаційний центр на вул. Братів Бойчуків, ГО «Десантно-козацький рій», ГО «Мій світ», благодійний фонд «Карітас», загальноосвітню школу І-ІІІ ст. правовий ліцей №2 та передано свічки, теплий одяг, взуття, продукти, ліки, іграшки. Особливу уваги наші гості приділили загальноосвітній школі № 4 імені Ю.Словацького, колективу якої передали генератор.

Ми не забуваємо про наших захисників і капеланів. Відвідавши парафію УГКЦ Пресвятої Трійці в Микулинцях, було передано отцю-капелану Євгену Влоху речі для військовослужбовців, які невдовзі буде доставлено в гарячі точки. Також із відділення Нової Пошти відіслали по запиту на багато різних напрямків необхідні медикаменти, військовий одяг та продукти харчування.

Інформацію надала Андріана Бучко.