Студенти ТНМУ зібрали книги для воїнів і дітей з обмеженими можливостями

Щороку 14 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день дарування книг та Європейський день допомоги дітям, хворих на епілепсію. Студенти загально-університетського волонтерського руху «Misericordia» долучились до акції «Подаруй книгу воїну». Майбутні медики також подарували книги дітям з обмеженими можливостями.

В лікувальних закладах міста на стаціонарному лікуванні перебувають багато наших хлопців, які відновлюються після поранень і для полегшення перебування вони багато читають. Студенти поділились новими та вже прочитаними ними книгами з військовими та дітьми.

Всі книги будуть передані в стаціонарні відділення лікарень, Тернопільський навчально-реабілітаційний центр та  ГО «Мій світ».

Інформацію надала Уляна Андрушко.