Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

28 лютого 2023 року під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи, професора Шульгая Аркадія Гавриловича відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ.

Перед початком засідання в урочистій обстановці професор Шульгай А.Г. вручив диплом «доктора філософії» Бігуляк Галині.

Звіт про фінансово-господарську діяльність університету за 2022 рік зробила головний бухгалтер Мудрик Тетяна Євгенівна.

Звіт про роботу стоматологічного факультету зробила декан стоматологічного факультету, доцент Бойцанюк Світлана Іванівна.

Про роботу видавництва «Укрмедкнига» доповідала заступник ректора з видавничих питань Логін Любов Василівна.

Поточні справи доповідав проректор з науково-педагогічної роботи, професор Шульгай Аркадій Гаврилович.